Botgezondheid is geen onderwerp waarvoor je ’s ochtends opstaat. Tot je rond je veertigste merkt dat je botdichtheid stilletjes begint te dalen. CalxPlus wil dat mensen daar vroeger over nadenken, en doet dat met kauwtabletten in aardbei, chocolade, sinaasappel en vanille. En capsules, voor wie liever slikt.

De website moest dus twee dingen tegelijk: ernstig genoeg om te vertrouwen, luchtig genoeg om te blijven lezen.

Uitleg die je wel leest

Een rubriek over gezonde botten, met aparte pagina’s over calcium, vitamine D, vitamine K en bewegen. Korte blokken, grote cijfers en geen medisch jargon waar het niet hoeft. En een campagne met een flinke dosis zelfspot, die gewoon de hoofdrol krijgt op de homepage.

De homepage van calxplus.be op desktop en op een gsm
Grote letters, felle blokken en een campagne die zichzelf niet te serieus neemt. Dat mag.

Waar koop ik het?

De vraag die elke merksite krijgt. Op calxplus.be kies je een online apotheek met één klik, of zoek je op land en postcode de dichtstbijzijnde apotheek op de kaart. Hetzelfde onderdeel draait op de andere merksites van Ceres Pharma, telkens met de eigen verkooppunten. Eén keer goed gebouwd, overal gebruikt.

De site is er in het Nederlands, het Frans en het Engels.

De verkooppuntenzoeker van calxplus.be met online apotheken en een kaart, en de productpagina op een gsm
Online apotheken bovenaan, de apotheek om de hoek op de kaart.

In een baan rond Ceres

CalxPlus is een van de merksites die we bouwen voor Ceres Pharma. Elk met een eigen gezicht, allemaal op hetzelfde fundament. Het hele stelsel:

Ceres Pharma · Ceres Orders · Stresspure · Bioradix · Primrose · Silix · nosko (2021) · noskobaby.com

Schema: Ceres Pharma in het midden, de merksites in banen eromheen
Eén fundament, veel merken. En altijd een plekje vrij voor het volgende.
Volgend project

Vier merken, één rustpunt

Website
Vier merken, één rustpunt
Vorig project: Succes in kaart gebracht (deel 2) Webapp